درباره ما

رسانه کآشوب با استعانت و توکل بر خداوند متعال و در سایه لطف و مرحمت ائمه معصومین و اهل بیت علیهم السلام در تابستان سال ۱۳۹۹ هم زمان با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) در بستر وب سایت راه اندازی شد و رسما آغاز به کار کرد.

رسانه کآشوب با هدف ایجاد یک بستر قدرتمند و کارآمد با دسترسی آسان برای کاربران و دارا بودن امکانات مناسب به منظور ارائه محتوای ارزشمند و ترویج شعائر اهل بیت (ع) و همچنین گسترش فرهنگ و معارف اسلامی در فضای دیجیتال اقدام به فعالیت کرده است. در این راستا رسانه کآشوب فعالیت خود را در زمینه نشر آثار نوحه و مداحی در بستر فضای مجازی و شبکه جهانی اینترنت توسعه داده است.

کآشوب بدون وابستگی به هیچ نهاد و سازمان دولتی و غیر دولتی و به صورت خصوصی فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون ادامه داده است و هزینه های توسعه و نگهداری پلتفرم کآشوب از راه نمایش تبلیغات در سایت و کانال کآشوب در پیام رسان ها تأمین می‌شود.

نام کآشوب از بخشی از شعر معروف «باز این چه شورش است که در خلق عالم است» از شاعر معروف محتشم کاشانی که در رسای واقعه عاشورای حسینی سروده شده انتخاب شده است:

گویا طلوع می‌کند از مغرب آفتاب
کآشوب در تمامی ذرات عالم است


تماس با ما

تلگرام: @Kashoob_com

ایمیل: info kashoob.com


کانال ها

خانه
جدیدترین ها
محبوب ها
مداح ها
فهرست پخش ها